Přeskočit na obsah

Praktický lékař: Zdravotní péče

Preventivní péče

Poskytujeme komplexní preventivní péči s využitím moderních vč. EKG, 24 hod. měření tlaku, detekce skrytého krvácení ve stolici, monitoru spánkové apnoe, brzy také měření indexu kotníkového tlaku.
Naší snahou je vašim zdravotním problémům předcházet. Neváhejte nás požádat o preventivní prohlídku.

Komplexní léčebná péče

Poskytujeme komplexní léčebnou péči rovněž s využitím moderních zařízení vč. analyzátoru C-reaktivního proteinu (CRP), glukometru, zařízení na kultivaci moči, spirometru. 
Vznikne-li u vás zdravotní problém, pokusíme se ho efektivně vyřešit, popřípadě zajistit řešení prostřednictvím specialistů.

Péče o chronicky nemocné

Chronická onemocnění jako (pre)diabetes mellitus, vysoký cholesterol, arteriální hypertenzi, onemocnění štítné žlázy a další nemoci léčíme v souladu s nejnovějšími doporučenými postupy a vědeckými poznatky

Moderní zařízení

V naší ordinaci se pyšníme nejnovějšími diagnostickými zařízeními, jako je analyzátor CRP a okultního krvácení ve stolici, EKG, glukometr, otoskop, pulzní oxymetr, 24hodinové měření krevního tlaku (holter), kultivátor moči (Uricult), ultrazvuk, spirometr a monitor spánkové apnoe. To nám umožňuje rychle a přesně identifikovat zdravotní problémy.
Dále používáme virtuální frontu Neklepat pro efektivnější organizaci čekajících pacientů. Vaše zdraví je naší prioritou, a proto se neustále snažíme zlepšovat a poskytovat vám ty nejlepší služby.

Očkování

V naší ordinaci nabízíme očkování nejen v rámci zdravotního pojištění, ale i nadstandardní služby, jako je očkování před cestou do zahraničí.

Vedle standardních očkování, jako je to proti tetanu, nabízíme též vakcinaci proti klíšťové encefalitidě, hepatitidě typu A a B, sezónní chřipce, COVID-19 i pneumokokům. 
Před cestováním vám poradíme, jaké očkování je pro vaši destinaci nezbytné a jaké je doporučené. Vaše zdraví je pro nás důležité, a proto vám s radostí přizpůsobíme individuální plán očkování pro vaši ochranu a klidné cestování.

Pracovnělékařské služby

Poskytujeme pracovnělékařské služby pro zaměstnance pracující v nerizikových profesích (kategorie práce 1) a také smluvní partnery.

Pro možnost uzavření nové smlouvy na poskytování pracovnělékařských služeb vašim zaměstnancům nás prosím kontaktujte.

Možnost online komunikace

Používáme aplikaci Medevio pro bezpečnou online komunikaci mezi lékařem a pacientem. Vaše dotazy v aplikaci odbavujeme v den, kdy je odešlete.

Po konzultaci zdarma vystavíme e-recept a zašleme vám jej v SMS.

Lidský a profesionální přístup

Naším trvalým cílem je profesionální a lidský přístup k vašim zdravotním potížím. Náš tým se stará o každého pacienta s ohledem na jeho individuální situaci a potřeby. Rádi s vámi probereme vaše obavy a poskytneme vám důkladné vysvětlení a rady. Nebojte se nám svěřit, ať už čelíte jakýmkoliv zdravotním výzvám. Vaše spokojenost je pro nás odměnou! 😊